Kontakt

Tomasz Stolz

Dane firmowe

Tomasz Stolz Photography
Skrytka Pocztowa nr 51
72-346 Pobierowo

tel. PL +48 502 516 590
tel. UK +44 7907 516 925
E-mail: tomasz@stolz.com.pl

Skype: tomasz.stolz

Nr konta: 35 1140 2004 0000 3002 5442 1130
NIP UE: PL 857-178-71-67
REGON: 320548693

www.stolz.pl
www.stolz.com.pl

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Napisz wiadomość. Odpowiem najszybciej, jak to możliwe.

STOLZ PRO TEAM

David Wierzbicki

UK / Newcastle

David Wierzbicki

International Manager / Creative Director
Tel. +44 7403 382 759
E-mail: d.wierzbicki@stolz.pl

Kasia St

USA / Nowy York

Czechy / Ostrava

Kasia St

Photographer / International Manager
Specjalizacja: ludzie, śluby
Tel. +48 609 12 12 83
E-mail: k.st@stolz.pl

Julian Krakowiak

Japonia / Nagoya

Julian Krakowiak

Photographer / International Manager
Specjalizacja: reportaż, śluby, spa
E-mail: j.krakowiak@stolz.pl

Karolina Wawrzyniak

Irlandia / Athlone

Karolina Wawrzyniak

Photographer / International Manager
Specjalizacja: rodzinne, dzieci, spa
Tel. +353 877 982 319
E-mail: k.wawrzyniak@stolz.pl

Tomasz Cichecki

UK / Londyn

Tomasz Cichecki

Photographer / Photo Editor
Specjalizacja: spa, architektura, śluby, dzieci
Tel. +44 7459 475 163
E-mail: t.cichecki@stolz.pl

Tomasz Kutelski

Polska

Tomasz Kutelski

Photographer
Specjalizacja: śluby, reportaż
Tel. +48 696 323 626
E-mail: t.kutelski@stolz.pl

Tomasz Błokowski

Świat Internetu

Tomasz Błokowski

Graphic Designer / Photo Editor
Tel. +48 66 00 343 55
E-mail: t.blokowski@stolz.pl